رئیس دفترعقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا: بسیج آماده مقابله با دسیسه های بدخواهان انقلاب اسلامی است

۰۳ آذر ۱۳۹۹ | ۲۰:۳۲ کد : ۱۹۹۷۴۱۷ سرخط اخبار

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا در پیامی به مناسبت هفته بسیج گفت: نیروهای مسلح پرتوان ما و از جمله بسیج مستظعفین با تجربه بیشتر آماده مقابله با دسیسه های بدخواهان انقلاب اسلامی شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز ، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا به این شرح است:

بی شک پنجم آذر ماه 1358 نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان و آغاز ظهور تفکری نو و قدرتمند و برگرفته از ایمان و اخلاص بوده و به راستی بیانگر قدرت درایت، هوشیاری و ژرفنگری  امام خمینی(ره) می باشد.

باقدرت نیروهای مسلح پرتوان ما و از جمله بسیج مستظعفین  است  که کشتی بزرگ انقلاب اسلامی در این دریای پرتلاطم فتنه و دشمنی در برابر طوفان های  سهمگین مقاومت کرده و هر بار با غلبه بر هر طوفان قوی تر از قبل و با تجربه بیشتر آماده مقابله با دسیسه های بدخواهان انقلاب اسلامی شده است.

حضور لشکریان مخلص خدا  در جبهه های مختلف بدون محدودیت زمانی و مکانی در نسل های مختلف بیانگر نهادینه شدن فرهنگ و تفکر بسیجی، نه تنها در جغرافیای ایران اسلامی، بلکه در گستره جبهه مقاومت و در برابر نظام ظلم و ستم می باشد.

اصل ولایت پذیری و اطلاعت   تمام قد از فرامین ولی فقیه، چراغ راه  بسیجیان پر افتخار ایران اسلامی گردیده که همواره در طول عمر با برکت انقلاب، گوش جان به بیانات ولی امر خود داشته و مخلصانه در جبهه های گوناگون خدمت  ، چه مسلح در برابر دشمن متجاوز و چه با مساوات و همدلی در کمک به هموطنان آسیب دیده پیش قدم می شوند و ان شاء اللّه این مسیر تا تمدن سازی اسلامی و تا ظهور حضرت مهدی(عجل اللّه تعالی فرجه الشریف)  بدون توقف و درنگ ادامه خواهد داشت   .

اینجانب ضمن  تبریک فرارسیدن هفته بسیج و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای بسیجی در جبهه های گوناگون انقلاب اسلامی و تأ کید بر لزوم گسترش فرهنگ ناب بسیجی در تمام عرصه ها و زمینه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برای برون رفت از تمام مشکلات؛توفیقات روزافزون آن شجره طیبه را تحت توجهات حضرت ولی‌عصر {عجل اللّه تعالی فرجه الشریف}  و رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

انتهای پیام           


نظر شما :