اعلام آمادگی سازمان بسیج برای کمک به لبنان

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۳ کد : ۱۹۹۴۱۳۴ سرخط اخبار

سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت بروز حادثه انفجار بیروت از آمادگی همه جانبه برای یاری رساندن به ملت لبنان خبر داد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه سازمان بسیج مستضعفین به این شرح است:

«باسمه تعالی

حادثه دهشتناک اخیر بیروت که منجر به از دست دادن صدها انسان شده و به زخمی شدن تعداد زیادی از مردم شریف لبنان قهرمان انجامید موج سنگینی از غم و اندوه را در سراسر عالم به ویژه جهان اسلام و مردم منطقه پدید آورد.

ملت عزیز لبنان به ویژه مردم صبور بیروت، از دیرباز به مقاومت و ایستادگی‌ شان در برابر ظلم و تجاوز غاصبان صهیونیستی شناخته شده اند. چنانکه این صلابت و ایستادگی، دشمن عنود، لجوج و کودک کش صهیونیست را وادار به زانوزدن و عقب نشینی در برابر عظمت ملت لبنان کرد و سیلی سنگین مقاومت، هیبت پوشالی غاصبان جنایتکار سرزمین های اسلامی را به خوبی در هم کوبید.

ملت صبور لبنان جنایت های غمناک بزرگی نظیر جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی در صبرا و شتیلا را با صلابت و امید گذرانده و شاخه های سبز و زیبای زیتون را از دل خرابی ها و غم ها رویانیده اند. اگرچه عمق فاجعه و خرابی های مادی و روانی حادثه اخیر بسیار گسترده و اندوهبار است اما بی شک عظمت و پایمردی ملت مقاوم لبنان، بسی بیشتر از آن بوده و این مردم تاثیرگذار در سرنوشت جهانی، به راحتی از پس اندوه خرابی های آن برخواهند آمد.

سازمان بسیج مستضعفین با تسلیت و ابراز همدردی عمیق نسبت به از دست دادن جمع بی شماری از مردم لبنان در این حادثه تاسف بار، به بازماندگان فاجعه و کل ملت عزیز لبنان، صبر و اجر الهی برای آنان از درگاه الهی مسالت نموده و اعلام می دارد که با تمامی توان آماده است تا هرگونه کمک و یاری خود را برای ملت عزیز لبنان به کار گرفته و در این راه ذره ای فروگذار نخواهد نمود.»

انتهای پیام


( ۱ )

نظر شما :