تماس تلفنی ذوالنوری با همتای لبنانی

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۵۹ کد : ۱۹۹۴۰۸۷ سرخط اخبار

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن تماس تلفنی با همتای لبنانی، حادثه انفجار در بندر بیروت را تسلیت گفت و با مردم و مجلس نمایندگان لبنان ابراز همدردی کرد.

تماس تلفنی ذوالنوری با همتای لبنانیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خانه ملت، اقای مجتبی ذوالنوری در گفتگوی تلفنی با یاسین جابر رییس کمیسیون روابط خارجی مجلس نمایندگان لبنان، فاجعه دردناک انفجار در بندر بیروت را به مجلس لبنان، مردم مقاوم و سرافراز این کشور و حکومت لبنان تسلیت گفت و ابراز همبستگی کرد.
وی ضمن ابراز همدردی با مردم لبنان از خداوند متعال رحمت واسعه برای قربانیان این حادثه، شفای عاجل برای مجروحان و صبر و سلامتی برای خانواده‌های قربانیان مسئلت کرد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر ایستادگی جمهوری اسلامی ایران در کنار مردم و حکومت لبنان، آمادگی مجلس و کمیسیون امنیت ملی را برای کمک به لبنان و مساعدت در درمان مجروحان اعلام کرد.
رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس لبنان نیز در این تماس تلفنی، با تاکید بر روابط برادرانه و تاریخی بین ایران و لبنان، از ابراز همدردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تقدیر و تشکر کرد.
یاسین جابر در ادامه ضمن تقدیر از این تماس تلفنی و ابراز همدردی رئیس کمیسیون امنیت ملی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران کشور دوست و برادر است و در این مصیبت در کنار مردم لبنان ایستاده است.


نظر شما :