هواپیمای ایرانی فردا عازم جیبوتی می‌شود

۰۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۸:۴۵ کد : ۱۹۴۸۱۳۳ سرخط اخبار
معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر از اعزام دومین کشتی حامل 20 تن کمک های امدادی به یمن طی هفته آینده خبر داد و گفت: طبق اطلاعات به دست آمده مجوز فرود هواپیمای هلال احمر در جیبوتی صادر شده است و هواپیمای مذکور فردا فرودگاه چابهار را به مقصد جیبوتی ترک خواهد کرد.

محمد شهاب الدین محمدی عراقی در گفت وگو با میزان، در خصوص جزئیات ارسال کمک های مردمی به یمن از طریق مسیرهای هوایی و دریایی اظهار کرد: طبق اطلاعات بدست آمده مجوز فرود هواپیمای هلال احمر از سوی وازت امور خارجه به جیبوتی صادر شده است.

وی در ادامه به محموله 20 تنی کمک های مردمی اشاره کرد و ادامه داد: این محموله 20 تنی فردا فرودگاه چابهار به مقصد جیبوتی ترک خواهد کرد.

محمدی عراقی به وضعیت دومین کشتی امدادی اشاره کرد و گفت: دومین کشتی حامل محموله ۱۲هزار تنی کمک های امدادی هلال احمر شامل مواد غذایی، آرد، برنج، شکر و .. بوده که در بندر امام خمینی (ره) در حال بارگیری است، به طوری که می توان گفت بلافاصله پس از اتمام بارگیری بندر را به مقصد جیبوتی ترک خواهد کرد.

به گفته معاون امور بین الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال احمر ، طبق پیش بینی های صورت گرفته دومین کشتی هفته آینده عازم جیبوتی خواهد شد.
 

کلید واژه ها: جیبوتیهلال احمردومین کشتی


نظر شما :