حزب‌الله تلاش نظامیان اسرائیلی برای نفوذ به لبنان را ناکام گذاشت

۱۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰ کد : ۲۰۲۴۸۵۷ سرخط اخبار

مقاومت لبنان از هدف قرار دادن جمعی از نیروهای رژیم صهیونیستی در حالی که قصد نفوذ به خاک لبنان را داشتند، خبر داد. حزب الله لبنان همچنین اعلام کرد که چندین حمله به مواضع ارتش اشغالگر در مرز لبنان و اراضی اشغالی انجام داده‌است.

به گزارش ایسنا، مقاومت اسلامی لبنان - حزب‌الله - امروز دوشنبه نیروهای صهیونیستی را در حالی که قصد نفوذ به خاک لبنان در منطقه دره قطمون را داشتند، هدف قرار داد.

مقاومت در بیانیه خود اعلام کرد که هدف گیری با سلاح‌های موشکی انجام شد و حملات مستقیم به آنها اصابت کرد و تلفاتی برجای گذاشت.

مقاومت امروز همچنین از هدف قرار دادن نیروهای رژیم صهیونیستی از تیپ گولانی در حالی که می‌خواستند از سمت خربة زرعیت در مقابل شهرک رامیا به داخل خاک لبنان نفوذ کنند، خبر داد.

طبق گزارش المیادین، بر اساس بیانیه مقاومت، این حمله با منفجر کردن یک بمب بزرگ توسط نیروهای نفوذی و به دنبال آن تعدادی گلوله توپ انجام شد و مستقیما به آنها اصابت کرد.

خبرنگار المیادین نیز گفت که روز یکشنبه هواپیماهای اشغالگر حملات خود را به مناطقی که قصد نفوذ داشتند تشدید کردند، اما مقاومت برای آنها کمین کرده بود.

پیش از این، مقاومت یکشنبه اعلام کرد که نیروهای دشمن را در حین حرکت در اطراف پایگاه المالکیه با تعدادی گلوله هدف قرار داده و این حملات مستقیما به آنها اصابت کرده‌است.

همچنین مقاومت یکشنبه گفت محل استقرار نظامیان رژیم صهیونیستی در کوه نذر و پایگاه «السماقه» اسرائیل در تپه‌های لبنانی اشغال شده کفرشوبا را با سلاح‌های موشکی هدف قرار داده و تأیید کرد که در هر ۲ عملیات تلفات مستقیم برجای گذاشت.


( ۳ )

نظر شما :