نشست تخصصی بررسی روابط رژیم صهیونیستی و جمهوری آذربایجان

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۴ کد : ۲۰۱۳۹۲۴ سرخط اخبار

عطنا و موسسه ابرار معاصر برگزار می کنند:
نشست تخصصی بررسی روابط رژیم صهیونیستی و جمهوری آذربایجان با همکاری خبرگزاری عطنا و موسسه ابرار معاصر تهران در محل این موسسه برگزار می شود.

سخنرانان این نشست محسن پاک آیین سفیر اسبق ایران در جمهوری آذربایجان، رسول اسماعیل زاده کارشناس فرهنگی منطقه قفقاز، سیدرضا میرمحمدی وابسته فرهنگی اسبق جمهوری اسلامی ایران در نخجوان و اورخان محمدوف فعال فرهنگی جمهوری آذربایجان خواهند بود. 

دبیر این نشست احسان موحدیان مدرس دانشگاه علامه طباطبایی و سردبیر خبرگزاری عطنا است. این نشست از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح چهارشنبه ۲۶ مرداد در موسسه ابرار معاصر تهران برگزار شده و از طریق شناسه اینستاگرام این موسسه به نشانی https://instagram.com/tehraninstitute نیز به طور زنده پخش می شود.


( ۲ )

نظر شما :

سید علی میر هاشمی ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۱
فرض کنیم این متخصصین دستوری شما نظر دادند که روابط اذربایجان با اسراییل خیلی هم خوب ومحکم است، (همچنانکه در جنگ ۴۴ روزه هم کمکهای اسراییل اظهر من الشمس بود) خوب حالا چی را میخواهید ثابت کنید؟ ایا اذربایجان میتواند مانع روابط برادرانه شما با ارمنستان شود؟
حسین انصاری ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۰:۱۰
بزرگترین خطای استراتژیک ایران طرفدارای از ارامنه در مقابل اذربایجان، و مخالفت با باز گشایی دالان زنکزور میباشد. بطوریکه اثار سوئ این مسئله تا قرنها بر روابط دو کشور تاثیر بسیار منفی خواهد گذاشت.