روحانی: روابط اقتصادی تهران - مادرید بدون تاثیرپذیری از تحریم‌ها بیش از پیش توسعه یابد

۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۸ کد : ۱۹۹۵۸۸۲ سرخط اخبار

رییس جمهوری روابط تهران - مادرید را رو به توسعه و پیشرفت خواند و ابراز امیدواری کرد که با اراده‌ای که در مقام‌های ارشد ایران و اسپانیا وجود دارد، روابط اقتصادی دو کشور بدون تاثیرپذیری از تحریم‌های‌های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا، بیش از پیش توسعه و تعمیق یابد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز سه شنبه هنگام دریافت استوارنامه "لوئیس فیلیپه فرناندس دلاپینا" سفیر جدید اسپانیا در تهران گفت: بسیاری از کشورهای جهان گرفتار دو ویروس کرونا و یکجانبه گرایی آمریکا شده‌اند و برای مقابله با این دو ویروس، باید همگی متحد شده و به یکدیگر کمک کنیم. چ

سفیر جدید اسپانیا در تهران نیز با تقدیم استوارنامه خود به رییس جمهوری اظهار داشت: روابط ایران و اسپانیا خوب است اما همسو با ظرفیت‌های گسترده دو کشور نیست و باید شاهد شکوفایی این روابط به‌ویژه در حوزه اقتصادی باشیم.

"لوئیس فیلیپه فرناندس دلاپینا" با تاکید بر اینکه کشورش از برجام حمایت می‌کند و معتقد است که برجام جایگزینی ندارد و همه باید برای حفظ آن بکوشند، گفت: اسپانیا در کنار اروپا پشتیبان حفظ برجام و رسیدن آن به نتایج مطلوب است.


نظر شما :