سپاه در توقیف کشتی متجاوز انگلیسی سرافرازانه عمل کرد

۰۶ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۳ کد : ۱۹۸۵۱۸۶ سرخط اخبار

نماینده مردم بهشهر در مجلس گفت: سپاه همیشه سرافراز ایران اسلامی در توقیف کشتی متجاوز انگلیسی سرافرازانه عمل کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی محمد شاعری نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 6 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: از سپاه همیشه سرافراز ایران اسلامی که در توقیف کشتی متجاوز انگلیسی سرافرازانه عمل کرده بود، تشکر می کنم و از سربازان گمنام امام زمان (عج) در متلاشی نمودن شبکه جاسوسی آمریکایی سپاسگزارم.

وی افزود: تذکر اول من به وزیر جهاد کشاورزی است، علیرغم اینکه ما در قانون برنامه ششم توسعه اجازه بهره برداری از درختان شکسته، افتاده و ریشه کن شده را به مجریان واجد صلاحیت داده ایم همچنان این وزارتخانه از این ظرفیت قانونی سرباز می زند، درخواست داریم هرچه سریع تر این قانون عملیاتی شود.

شاعری ادامه داد: در خصوص اصلاح شبکه راه های روستایی شرق استان مازندران چندین بار تذکر داده ام و باز هم به وزیر راه و شهرسازی تذکر می دهم، مردم منطقه بیش از این تحمل کوتاهی مسئولان را ندارند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تذکر آخر من در خصوص مدیریت پسماند در شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه است که با اختصاص منابع لازم و مدیریت پسماند هرچه سریع تر عملیاتی شود.

کلید واژه ها: سپاه


( ۱ )

نظر شما :