تصاویری از "اون" که خشم کره‌ای را برانگیخت

۳۱ تیر ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۸ کد : ۱۹۳۶۱۶۷ سرخط اخبار

انتشار یک سری تصاویر فتوشاپی از رهبر کره شمالی در حال جست وخیز کردن با اوباما و بن لادن ، سوار شدن بر روی یک خوک در یک مزرعه برفی و پرت شدن درون یک استخر با لگد اوباما خشم کره شمالی را برانگیخته است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، کره شمالی از مقام های چینی خواسته است این ویدئو را که توسط دانشجویان چینی تهیه شده از دسترس خارج کند اما شانگهای مدعی است که قدرت این کار را ندارد.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، در هفته گذشته هدف مضحکه رسانه های اجتماعی چین قرار گرفت. در این فیلم، سر رهبر کره شمالی روی بدن افرادی قرار گرفته است که در حال رقصیدن هستند، توسط باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا مورد تمسخر قرار گرفته و یا با لگد درون استخر پرت می شود و یا با اسامه بن لادن می رقصد. در بخشی از این فیلم کشتی گرفتن رهبر کره شمالی با شینزو آبه، رئیس جمهور ژاپن به نمایش گذاشته می شود. تصاویری از پوتین نیز در فیلم مضحک وجود دارد.

به گزارش یک روزنامه کره شمالی، مقامات این کشور به شدت بیم آن دارند که این ویدئو مقام و قدرت کیم را تحت تاثیر قرار دهد به همین دلیل از دولت چین درخواست کردند تا این فیلم را از دسترس خارج کنند.

کلید واژه ها: رهبر کره شمالی


نظر شما :