کنایه ها و متلک هاى ادامه دار علم الهدى به روحانى

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۵ کد : ۱۹۸۹۲۵۵ سرخط اخبار

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: یکی از توطئه‌های آمریکا که برخی مسئولین هم فریب خوردند این است که آمریکا می‌خواهد ثابت کند بین معیشت و مقاومت قطب‌بندی وجود دارد و معیشت با مقاومت نمی‌خواند.

سیداحمد علم‌الهدی در خطبه دوم نماز جمعه مشهد مقدس گفت: این هیجان و شور و عشق نسبت به ساحت مقدس صدیقه اطهر که امسال در سراسر کشور نشان داده شد در حقیقت نشانی از قرب ظهور و فرج میوه دلش امام زمان است. دو چیز اعلام نزدیک شدن فرج حضرت است که یکی مراسم فاطمیه و دیگری مراسم نیمه شعبان است. این جمعیت انبوهی که آن روز راه افتاده بودند را آدم حساب می‌کرد اگر ۱۰ نفر دم خانه صدیقه اطهر بودند؛ آن روز صدای زهرا بین در و دیوار بلند نمی شد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: ما تا زمانی که ارتباطمان با اهل بیت برقرار است دشمن از پس ما بر نمی‌آید. حوادثی که در هفته گذشته اتفاق افتاد و سقوط هواپیمای آمریکایی ثابت کرد دیگر آمریکا راه مقابله‌اش با ما منحصر به خدعه و فریب شده است. ما باید حواسمان باشد که فریب نخوریم. یکی از توطئه‌های آمریکا که برخی مسئولین هم فریب خوردند این است که آمریکا می‌خواهد ثابت کند بین معیشت و مقاومت قطب بندی وجود دارد و معیشت با مقاومت نمی خواند. برایان هوک از دو سال قبل گروهی تشکیل داده با عنوان اقدام علیه ایران و همانی است که سردار قاآنی را هم تهدید به ترور کرد. او در حاشیه نشست قطر گفت که کار ما با ملت ایران این است که آنها را دعوت به مذاکره می کنیم اما آنها فقر را بر مذاکره ترجیح می دهند. این توطئه آمریکا است که معیشت با مقاومت نمی سازد.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی مسئولین ما هم ندانسته این را می‌پذیرند و گافی در صحبت‌های خود می‌دهند که باعث می شود آمریکا ما را تحقیر کند. نتیجه مذاکره برای مردم ما مشخص است؛ شما سه سال در برجام مذاکره کردید و فشار بر مردم ما بیشتر شد. این مردم عقل، فهم و شعور دارند و می‌فهمند این فشار نتیجه همان مذاکره برجامی است و شما باز دم از مذاکره می‌زنید! آدم از برخی مسئولین تعجب می‌کند که با درایتشان چطور اینگونه گاف می‌دهند.

امام جمعه مشهد مقدس گفت: سازمان آزادی بخش فلسطین از ۳۰ یا ۴۰ سال قبل در خط مبارزه با اسرائیل و‌ آمریکا بودند و نتیجه این مذاکره آنها چه شد؟! این مذاکره باعث شد این سازمان از مردم فلسطین فاصله بگیرد و نتیجه این همه سال مذاکره «معامله قرن» شد. مقام معظم رهبری هم فرمودند که اسرائیل تا ۲۵ سال دیگر باقی نمی‌ماند و اینها می‌خواهند با معامله قرن تا پایان این قرن به اسرائیل حیات دهند. اینها می‌خواهند اختیار بیت‌المقدس را به اسرائیل بدهند و همه فلسطینی‌ها از این منطقه خارج شوند. حتی این سرزمینی که برای فلسطینی‌ها در نظر گرفته شده نباید ارتش داشته باشند و گروه‌های مقاومت باید خلع سلاح شوند.

وی افزود: این همان نتیجه مذاکره است و باز مسئولین ما حرف از مذاکره می‌زنند و این در حالی است که رهبر انقلاب راه حل مشکلات را در اقتصاد مقاومتی دانستند. نتیجه مذاکره همین شیطنت اروپایی‌ها است.

کلید واژه ها: حسن روحانی علم الهدی


( ۶ )

نظر شما :

علی ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۵۵
اگرانگلیس رایک کشور قدرتمندبدانیم که همینطور است در قضیه جدایی از اتحادیه اروپا دولتمردان آنها با رای ونظر مردمشان هرچند رای اکثریت فاصله زیادی با اقلیت نداشت ، مطابق خواسته مردم وطی رای گیری مستقیم از مردم مامور به جدایی شدند ومی بینیم که سیاستمداران آنها هر چند به سختی اما می خواهند نطر اکثریت مردم را اجرا نمایند ، درکشور ما هر مسئولی از قول مردم حرفی می زند ، آیا بهتر نیست در موضوعات مهمی مثل مذاکره به نطر مردم رجوع شود؟
احمد نهتاني ۱۹ دی ۱۳۹۹ | ۰۲:۲۶
همه ما ملت کم وسع دوستت داریم