عراقچی: آیا حامیان تروریسم در کنفرانس ورشو جرات دارند آن را متوقف کنند؟

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۲ کد : ۱۹۸۱۷۱۴ سرخط اخبار

 معاون سیاسی وزیر امور خارجه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: طراحان و حامیان تروریسم هم اکنون در کنفرانس ورشو نشسته اند تا مثلا با تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنند! آیا جرات دارند همان جا تعهد دهند که حمایت از تروریسم را متوقف خواهند کرد؟
به گزارش روز پنج شنبه گروه سیاسی ایرنا، سید عباس عراقچی در پاسخ به توییت شب گذشته وزارت امور خارجه لهستان تاکید کرد: حمله تروریستی در زاهدان چهره عریان تروریسم است و شاهدی دیگر بر اینکه ایران خود قربانی تروریسم است. 
عراقچی تصریح کرد: طراحان و حامیان آن هم اکنون در کنفرانس ورشو نشسته اند تا مثلا با تروریسم در خاورمیانه مبارزه کنند! آیا جرات دارند همان جا تعهد دهند که حمایت از تروریسم را متوقف خواهند کرد؟
به گزارش ایرنا، وزارت امور خارجه لهستان که این روزها با تبعیت از آمریکا، میزبان نشستی ضدایرانی شده است، در واکنش به پیام توئیتری «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران و در فراری رو به جلو، نوشت: لهستان تروریسم را درهر شکلی که باشد، محکوم می‌کند.
صفحه توئیتری این وزارتخانه در پیام خود افزود: واکنش به حمله جاده خاش – زاهدان در ایران نیز از این موضوع مستثنی نیست؛ 'نه' به خشونت است.
وزارت امور خارجه لهستان در ادامه مدعی شد که «امروز، هیچ تروریستی در ورشو حضور ندارد».

کلید واژه ها: نشست ورشو


نظر شما :