فدوی: ساعت‌ها فیلم از حقارت آمریکایی‌ها داریم

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ | ۲۰:۴۹ کد : ۱۹۵۶۰۹۰ سرخط اخبار
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان این که «فیلم های بسیار زیادی از روند دستگیری تفنگداران آمریکایی وجود دارد»، گفت: ما حقارت را برای کسی دوست نداریم اما اگر خباثت های آمریکا وجود داشته باشد این فیلم ها را پخش می کنیم.
 
به گزارش ایسنا، سردار علی فدوی در ابتدای جلسه علنی روز دوشنبه با تشریح چگونگی دستگیری تفنگداران آمریکایی متجاوز به آب های کشورمان اظهار کرد: از این ماجرا فیلم های بسیار زیادی وجود دارد که تنها چند دقیقه آن بیشتر نشان داده نشده است. ما ساعت ها فیلم داریم که در آن حقارت های وحشتناکی برای آمریکایی ها وجود دارد. حال اگر مسئولان آمریکایی از روی سر گذاشتن دست های تفنگدارانشان اینگونه عصبانی، ناراحت و خجالت زده شده اند، فیلم هایی داریم که این حالت را صدبرابر می کند.
 
وی همچنین تأکید کرد: اطلاعات بسیار زیادی از لپ تا پ ها، کامپیوترهای شناور و موبایل ها استخراج کرده ایم که هزاران صفحه است و امکان انتشار آن وجود دارد و متناسب با تصمیم گرفته شده قابل ارائه است.
 
به گزارش ایسنا، فرمانده نیروی دریایی سپاه انقلاب اسلامی با اشاره به آغاز دهه فجر و ورود حضرت امام به میهن اسلامی گفت: امروز روز بسیار بسیار مبارکی است روزی است که قدوم مبارک مدد الهی به میهن اسلامی باز شد. امام مصداق عینی این حدیث شریف قدسی است که خداوند می فرماید بنده من از من اطاعت کن تا تو را مثل خودم قرار دهم و قدرت کن فیکون به تو دهم. این نفس قدسی حضرت امام است که از سال 42 تاکنون اثر پربرکتی را برای این کشور بخصوص جوانان و به دنبال آن پیروزی انقلاب اسلامی داشته است.
 
وی افزود: همه اتفاقاتی که دشمنان ما در طول این 37 سال برای ما به وجود آوردند با نفس قدسی امام (ره) مهار و باعث شد که اکنون جوانان این کشور بتوانند از انقلاب پاسداری کنند و در این راه تعداد بسیار بسیار زیادی شهید شدند.
 
وی تاکید کرد: این روند ادامه دار تعطیل بردار نیست و ان شاء الله به برکت امام و وجود پربرکت مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا این راه ادامه پیدا کند. این تکلیفی بر عهده ماست که باید بتوانیم به بهترین وجه انجام دهیم.
 
فدوی با بیان اینکه لباس شهادت برکت بسیار زیادی دارد گفت: روزهای اخیر شاهدیم که پاسداران زیادی از جاهای مختلف می آیند و می روند با شهادت بر می گردند و همچنان همه دنیا به صورت قطعی و مسلم باور کنند که در انقلاب اسلامی پاسدارانی وجود دارد که تا پای جان پای انقلاب اسلامی می ایستند و اجازه نمی دهند هیچ گونه خللی به انقلاب اسلامی وارد شود.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به دستگیری تفنگداران آمریکایی متجاوز به آبهای سرزمینمان گفت: این کار انجام شده وظیفه مشخص و دائمی است که سالهای طولانی آن را انجام می دهیم. این چهارمین بار است که نیروهای آمریکایی و انگلیسی یعنی هر کدام دو بار دستگیر شده اند که این افتخاری برای همه ماست. چون ما تنها کشوری در دنیا هستیم که قادریم بدون هیچ گونه واهمه و نگرانی حاکمیت کامل را اعمال کنیم، توانمندی که در جمهوری اسلامی وجود دارد و آن را ادامه می دهیم.
 
وی ادامه داد: خداوند در حساس ترین زمان یعنی وقتی که شیطان بزرگ و همپیمانانش می خواستند با شروع برجام خسارت هایی را برای ملت ما به جای گذارند خداوند آن روند را بر هم زد به طوری که از صفر تا صد این موضوع به هیچ وجه برنامه ریزی غیر خدایی نبود. بشر نمی تواند این گونه برنامه ریزی کند که صفر تا صد آن به بهترین شکل انجام شود بدون آنکه ضرر و زیانی به جای داشته و نفع بسیار زیادی به جای گذارد.
 
فرمانده ی نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه جزیره ی فارس یک جزیره ی بسیار کوچکی است گفت: ما این جزیره را به زمین فوتبال تشبیه می کنیم چون حدود 500 متر طول و 400 متر عرض دارد. ما در این جزیره سال هاست که مستقریم و در حالی که 130 کیلومتر از ساحل دور است از همه جهات در آن آمادگی کامل داریم.
 
وی افزود: بین جزیره فارسی و عربی آبهای سرزمینی نصف می شود که 5 مایل برای ما و 5 مایل برای جزیره ی عربی است. طبق برنامه آمریکایی ها باید به جزیره عربی می رفتند اما موتور شناور خراب می شود و آنها درگیر مشکل موتور شده و جریان دریا آنها را چند صد متر آن طرف تر در آبهای سرزمینی ما می آورد. در همین زمان بچه های ما حاضر بودند و خود آنها نیز فهمیدند که وارد آبهای سرزمینی ما شدند.
 
وی با تاکید بر این که هیچ قدرتی در برابر قدرت خداوند معنایی ندارد گفت: وقتی توانمندی خودش را به قدرت لایزال به هر نحوی اتصال می دهد هیچ قدرتی در برابر معنا و مفهوم ندارد و به حساب نمی آید. موضوعی که پاسداران به آن باور دارند و برای همین بی محابا در راه پاسداری از انقلاب اسلامی گام بر می دارند؛ حتی اگر به دنبال آن شهید شدن باشند. البته ما پاسداری از انقلاب را در رابطه با آمریکا می دانیم چون سرمنشاء دشمنی غیر از آمریکا وجود ندارد.
 
فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه گفت: یک موضوعی که ما نگران هستیم و طبیعتا باید نمایندگان نیز نگران تر باشد این است که در حال حاضر دشمنان انقلاب اسلامی از آمریکا و صهیونیسم و کشورهای منطقه و حتی در داخل که می خواهند شیطان بزرگ و دشمنی آمریکا را منتفی کرده و آن را با کشور سخیف و کوچکی مثل عربستان جایگزین کند که نباید این اتفاق افتاد.
 
به گزارش ایسنا، در این هنگام نمایندگان شعار مرگ بر آمریکا را با صدای بلند و به صورت ایستاده و مشت های گره زده فریاد زدند.
 
در ادامه فدوی با بیان اینکه سرمنشاء تمام دشمنی ها با انقلاب اسلامی آمریکا است گفت: از ابتدای انقلاب از ضد انقلاب تا جنگ تحمیلی و اکنون تمامی اتفاقات در منطقه را آمریکا رقم زده است . آمریکا گروه هایی را درست کرده تا به جان مردم مسلمان منطقه بیندازد. از این رو جایگزین کردن دشمنی شیطان بزرگ آمریکا با شیطانک های کوچک یک انحراف استراتژیک به شمار می آید که باید از آن جلوگیری شود. در این راه نمایندگان نقش بسیار اساسی دارند.

کلید واژه ها: بسیار زیادی نیروی دریایی سپاه


نظر شما :