"استراو" فردا به تهران می‌آید

۱۶ دی ۱۳۹۲ | ۱۵:۳۳ کد : ۱۹۲۶۹۸۳ سرخط اخبار

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، "جک استراو" در رأس هیئت پارلمانی انگلیس فردا وارد تهران می شود.

عباسعلی منصوری آرانی رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم با اشاره به سفر هیئت پارلمانی انگلیس به تهران، گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، "جک استراو" فردا سه شنبه 17 دی در رأس هیئت پارلمانی انگلیس وارد تهران می شود.

وی افزود: قرار است "استراو" و هیئت پارلمانی انگلیس اقامت 3 روزه ای در تهران داشته و در این مدت دیدارهایی با مقامات پارلمانی کشورمان خواهند داشت. البته هنوز جزئیات دقیق برنامه های این هیئت پارلمانی مشخص نیست که تا عصر امروز مشخص می شود.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در ادامه اظهارداشت: اولین برنامه "استراو" و هیئت پارلمانی انگلیس پس از ورود به تهران، دیدار با اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و انگیس است که برنامه های بعدی، امروز نهایی و مشخص می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، منصوری آرانی پیش از این در گفت وگویی با خبرنگار تسنیم گفته بود که با توجه به اینکه طرف انگلیسی ما در تعطیلات کریسمس و آغاز سال نوی میلادی قرار دارد، بنابراین منتظریم تا این تعطیلات پایان یافته و پس از آن، جزئیات برنامه های سفر هیئت پارلمانی انگیس به تهران را نهایی و جمع بندی کنیم.

کلید واژه ها: انگلیس هیئت پارلمانی انگلیس گروه دوستی پارلمانی ایران


نظر شما :