یک دیپلمات معاون وزیر نفت شد

۲۱ مهر ۱۳۹۲ | ۱۳:۲۹ کد : ۱۹۲۲۸۰۶ سرخط اخبار
وزیر نفت با صدور احکام جداگانه ای معاون جدید امور بین الملل و بازرگانی، برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت و قائم مقام معاونت برنامه ریزی وزارت نفت را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بیژن زنگنه وزیر نفت با صدور احکام جداگانه ای معاون جدید امور بین الملل و بازرگانی، برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت و قائم مقام معاونت برنامه ریزی وزارت نفت را منصوب کرد.

بر این اساس منصور معظمی سرپرست معاونت امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت جایگزین محسن خجسته مهر در معاونت برنامه ریزی و نظارت بر میادین هیدروکربوری شد.

وزیر نفت همچنین با صدور حکم دیگری علی ماجدی سفیر اسبق ایران در ژاپن (در سالهای 78-83) را به عنوان  معاون جدید امور بین الملل و بازرگانی وزارت نفت جایگزین منصور معظمی (سرپرست این معاونت) کرد.

پیش بینی می شود مهمترین ماموریت این دیپلمات وزارت امور خارجه احیای دیپلماسی انرژی و مذاکره با شرکت های بزرگ نفت و گاز جهان برای بازگشت به صنعت نفت ایران خواهد بود.

زنگنه همچنین با صدور حکم دیگری محسن خجسته مهر معاون سابق برنامه ریزی وزارت نفت را به عنوان قائم مقام معاونت برنامه ریزی و نظارت بر میادین هیدروکربوری وزارت نفت منصوب کرد.

 

کلید واژه ها: وزارت نفت


نظر شما :