فرمانده نیروی دریایی ارتش: آمادگی‌های ارتش به حد اعلای خود رسیده است

۰۶ فروردین ۱۴۰۲ | ۰۵:۰۸ کد : ۲۰۱۸۴۷۳ سرخط اخبار

امیر دریادار شهرام ایرانی گفت: آمادگی‌های ارتش به حد اعلای خود رسیده و هم‌رزمان بنده در جای جای اقیانوس‌ها و دریاها حضور چشمگیری دارند.

به گزارش ایسنا، امیر دریادار شهرام ایرانی در آئین برگزاری محفل انس با قرآن کریم کارکنان ارتش که در مرز بین‌المللی شلمچه برگزار شد، در جمع خبرنگاران، خرمشهر را نماد مقاومت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: در اینجا شهدای بسیاری برای حفظ نظام تقدیم کشور شده است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش بر افزایش توان و اقتدار ارتش تاکید کرد و گفت: افزایش توان و اقتدار سبب می‌شود تا دشمن نتواند هیچ گاه حتی ذره ای علیه کشور اقدام شومی را مرتکب شود.
وی تصریح کرد: قطعاً آمادگی‌های ارتش به حد اعلای خود رسیده و هم‌رزمان بنده در جای جای اقیانوس‌ها و دریاها حضور چشمگیری دارند و این حضور نماد افتخار و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: آنچه امروز به عنوان دستاوردها در عرصه‌های مختلف ارائه می‌کنیم، چیزی جز توان و اقتدار داخلی نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که اساس شکل‌گیری آن جوانان هستند.
وی تاکید کرد: باید با مشارکت جوانان گام‌های مهم‌تر و بیشتری را در حوزه‌های مختلف برداریم تا اقتدار ایران بیش از پیش به جهانیان نشان داده شود.
امیردریادار ایرانی گفت: حضور ما در آب‌های جهان حامل این پیام است که خواستار صلح و دوستی هستیم و دست همه کشورهایی را که احترام مردم ایران را نگه می‌دارند، حتماً خواهیم فشرد.

انتهای پیام


نظر شما :