رزمایش موشکی ایران امسال برگزار می‌شود

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۲۳:۴۵ کد : ۱۹۵۱۲۴۱ سرخط اخبار
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه یک رزمایش موشکی تا پایان امسال برگزار می شود، گفت: اگر تهدیدی خودنمایی کند قبل از رسیدن به مرزها متوقف خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه آیین تقدیر از برندگان مسابقه تلویزیونی تیپ مخصوص ۶۵ نوهد که صبح امروز در ستاد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نیروی زمینی ارتش برای مراسم رژه ۳۱ شهریور چه تجهیزاتی را آماده رونمایی دارد گفت: ما برخی از تجهیزات را آماده کرده ایم که بخشی از آن رونمایی شده و بخشی از این تجهیزات آماده رونمایی است که در نزدیکی رزمایش به نمایش درخواهد آورد.

وی افزود: به ملت ایران قول می دهیم که متناسب با نبردهای نیابتی ظرفیت های دفاعی را در نیروی زمینی ایجاد کنیم.

پوردستان با اشاره به برگزاری ۶ رزمایش در سال جاری خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش ۶ رزمایش را برای امسال پیش بینی کرده است که یکی از این رزمایش ها موشکی بوده و با تصویب ستاد کل نیروهای مسلح تا پایان امسال انجام خواهد شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه در مرزهای غربی نگرانی را احساس نمی کنیم اظهار داشت: کلیه حرکات را رصد کرده و متناسب با آن ظرفیت های لازم را در خود به وجود می آوریم و نیروهای مسلح ایران همه زیر بیرق ولایت آمادگی خوبی دارند لذا ملت ایران هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

وی در پایان تاکید کرد: اگر تهدیدی خودنمایی کند قبل از رسیدن به مرزها متوقف خواهد شد.
 

کلید واژه ها: نیروی زمینی ارتش


نظر شما :