فرمانده کل سپاه: ملت ایران هرگز برای رفع مشکلات اقتصادی به سمت دشمن نمی‌روند

۲۱ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۹ کد : ۱۹۸۸۱۵۴ سرخط اخبار

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان نظام همه راه‌های فشار و تحریم به ملت بزرگ ایران را تجربه کرده‌اند، گفت: دشمنان بدانند که ملت سربلند ایران هرگز برای رهایی از مشکلات اقتصادی به سمت آنان نخواهند رفت.

به گزارش فارس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از طرح‌های عمرانی و خدماتی سپاه سیدالشهدا (ع) در شهرستان ری اظهار داشت: به گواه تاریخ هیچ کشوری به اندازه جمهوری اسلامی در معرض تهدید و تحریم دشمنان قرار نگرفته است، ملت بزرگ ایران در مایوس کردن دشمنان هنرمند هستند.

وی افزود: مردم شریف و انقلابی ایران شجاعانه، آگاهانه، با بصیرت مثال زدنی پشت سر ولایت فقیه ایستاده‌اند تا قله های سرافرازی و عزت را یکی پس از دیگری فتح کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران آگاه هستند که تمامی مشکلات اقتصادی کشور حاصل تحریم‌ و تهدیدهای ظالمانه دشمنان است و هرگز برای رهایی از این مشکلات دست به دامن بانیان تحریم‌ها نخواهند شد.

وی با بیان اینکه امروز دشمنان از قدرت و عزت ملت ایران نامید شده‌اند و در حال عقب نشینی از مواضع خود هستند، خاطرنشان کرد: دشمنان در حال عقب نشینی سعی می کنند انواع مشکلات از جمله فتنه و آشوب را برای ایران اسلامی ایجاد نمایند ولی باید بدانند ملت بزرگ ایران با بصریت کامل تمامی نقشه‌های شوم آنان را نقش بر آب خواهند کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم آگاهی کامل دارند که دشمنان فقط به دنبال تسلیم کردن، عقب نگاه داشتن، فقر عمومی، نامنی ایران اسلامی هستند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

سلامی یادآور شد: فشارهای حداکثری دشمنان موجب ایستادگی، مستحکم‌تر شدن ایمان و اراده ملت ایران می شود و از همین رو باید آمریکایی‌ها و عوامل منطقه‌ایشان در سیاست‌های خودشان تجدید نظر کنند.

وی به ناآرمی‌ های پس از گرانی بنزین در داخل کشور اشاره کرد و گفت: مردم با حضور به موقع در صحنه جلوی هر گونه ناآرامی را در داخل کشور گرفتند ولی دشمنان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای که در این قضایا دست داشتند باید بدانند سیلی محکمی از نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند خورد.

سلامی تاکید کرد: دشمنان باید بدانند اگر دست از ایجاد فتنه برندارند ملت بزرگ ایران نیز منافع آنان را در منطقه با خطر روبرو خواهند کرد.

۱۴ طرح عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی با اعتبار ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال امروز(پنجشنبه) با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حسین توکلی کجانی سرپرست فرماندار ویژه شهرستان ری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در ری به بهره برداری رسید.

کلید واژه ها: ملت ایران


( ۱ )

نظر شما :