نمایندگان پارلمان مصر در ضیافت بن‌سلمان به طمع گرفتن ساعت مچی "تیسوت"!

۰۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۴ کد : ۱۹۸۰۳۴۸ سرخط اخبار

منابع پارلمانی مصری اعلام کردند که هیئتی متشکل از ۳۰ نماینده سه‌شنبه برای دیدار با محمد بن سلمان به هتل نیل پلازا در مرکز قاهره رفتند.

به گزارش ایسنا، این منابع به العربی الجدید گفتند: این ۳۰ نماینده پارلمان مصری صبح روز سه‌شنبه به هتل نیل پلازا در مرکز قاهره رفتند و بیش از یک ساعت منتظر ماندند تا با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان که به قاهره سفر کرده بود، دیدار کنند.

این هیئت با ریاست سلیمان وهدان، معاون پارلمان و شامل نمایندگانی مثل کمال عامر، رئیس کمیسیون دفاع و امنیت ملی پارلمان، احمد رسلان، رئیس کمیسیون امور عربی، علاء ناجی، معاون کمیسیون صنعت، عبدالهادی القصبی، رئیس ائتلاف "حمایت از مصر" و اشرف رشاد، رئیس حزب "آینده وطن" بود که درخواست دیدار با بن سلمان را داشتند.

به گفته منابع این نمایندگان هدایایی از اسامه بن احمد نقلی، سفیر عربستان در قاهره دریافت کردند. سفیر عربستان به هر کدام از نمایندگان ساعت مچی از برند تیسوت، یک برند ساعت سازی لوکس سوییسی هدیه کرد. این هدیه، از همان ساعت‌هایی است که بیشتر اعضای پارلمان در جریان سفر ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان به مصر در آوریل ۲۰۱۷ دریافت کرده بودند.

به گفته منابع مصری دیدار هیئت پارلمانی مصر از مقر اقامت محمد بن سلمان به درخواست علی عبدالعال، رئیس پارلمان صورت گرفت.

کلید واژه ها: مصر محمد بن سلمان


( ۲ )

نظر شما :