واکنش ایران به اظهارات نماینده پارلمان آذربایجان

۳۰ آبان ۱۳۹۱ | ۲۲:۰۸ کد : ۱۹۰۹۴۱۹ سرخط اخبار

مسئول امور رسانه‌ای سفارت ایران در باکو اظهارات یک نماینده مجلس جمهوری آذربایجان در متهم کردن کشورمان به دفاع از تروریسم را بی اساس خواند و گفت: مردم آذربایجان به خوبی می‌دانند که ایران قربانی تروریسم بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سید محمد آیت‌اللهی مسئول امور رسانه‌ای سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو اظهارات یک نماینده مجلس جمهوری آذربایجان در متهم کردن ایران به دفاع از تروریسم را بی اساس خواند.

زاهد اروج عضو کمیته امنیت و دفاع پارلمان آذربایجان در گفت‌وگو با سایت «مدرن آذ» امروز 30 آبان در اظهاراتی مغرضانه اعلام کرده بود که اقدامات تروریستی علیه جمهوری آذربایجان در مسیر منافع سیاسی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

مسئول امور رسانه‌ای سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو با نادرست و بی اساس خواندن اظهارات زاهد اروج گفت: مردم شریف آذربایجان به خوبی می‌دانند که ایران قربانی ترویسم بوده و بسیاری از مقامات ارشد و دانشمندان هسته‌ای این کشور بارها قربانی تروریسم شده‌اند.

وی مبارزه با ترویسم را یکی از اهداف سیاست خارجی ایران دانست و افزود: تهران آمادگی دارد برای مقابله با تروریسم با کشورهای دوست از جمله جمهوری آذربایجان همکاری کند.

کلید واژه ها: جمهوری آذربایجان


نظر شما :