تصاویر: درگیری مسلحانه در واشنگتن

۲۶ شهریور ۱۳۹۲ | ۱۴:۳۳ کد : ۱۹۲۱۵۱۳ سرخط اخبار

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «سی ان ان» درگیری مسلحانه در واحد فرماندهی نیروی دریایی آمریکا در شهر واشنگتن به مرگ دستکم 12 نفر منجر شده است. چندین نفر دیگر از جمله یک افسر پلیس و یک نگهبان نیز در این حادثه زخمی شده اند. این آمار را رئیس پلیس واشنگتن تائید کرده است.

پلیس واشنگتن اعلام کرده است که احتمالا دو تیرانداز در این حادثه شرکت داشته اند. یکی از تیراندازها احتمالا در طبقه چهارم ساختمان است. وی خود را در یک اتاق محبوس کرده و همچنان به تیراندازی ادامه می دهد. بنا بر اعلام وزارت دفاع آمریکا، یکی از تیراندازان کشته شده است.

 

در پی این درگیری مسلحانه پروازهای فرودگاه «ریگان» این شهر به حالت تعلیق درآمده است. بالگردهای پلیس و نیروهای امدادی در آسمان شهر و بر فراز محل حادثه به پرواز درآمده اند. بالگردهای امداد افراد حاضر در محوطه ساختمان نیروی دریایی را خارج کرده اند.

 

تصاویر از شبکه های اجتماعی دریافت شده و مورد تائید کامل نیست

بنا بر اعلام نیروی دریایی آمریکا، در حال حاضر حدود 3 هزار نفر در این ساختمان حضور دارند. در پی این حادثه تیراندازی 10 مدرسه شهر واشنگتن نزدیک به محل حادثه در حالت آماده باش قرار گرفته اند. پلیس از افراد حاضر در ساختمان خواسته است در برابر حمله احتمالی موضع بگیرند و از تیررس خارج شوند. منابع خبری همچنین گزارش داده اند که «باراک اوباما» رئیس جمهور و «چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا مستقیما از روند عملیات اطلاع می یابند.

کلید واژه ها: واشنگتن پلیس


نظر شما :